۳ مطلب در خرداد ۱۳۹۶ ثبت شده است

دوشنبه, ۲۲ خرداد ۱۳۹۶، ۰۵:۲۷ ب.ظ
تشریح روند تهیه لیست شوراها

تشریح روند تهیه لیست شوراها

خبرگزاری خبرآنلاین در گفت‌وگویی مشروح با حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالواحد موسوی لاری به بررسی چگونگی بسته شدن لیست انتخاباتی اصلاح‌طلبان برای انتخابات شوراها و نیز انتخابات ریاست جمهوری پرداخت که مشروح این گفت‌وگو در ادامه می‌آید:

آقای موسوی! تکلیف اصلاح طلبان در انتخابات ریاست جمهوری در حمایت از حسن روحانی از مدت‌ها پیش مشخص بود. اما شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان چه روندی را برای این انتخابات طی کرد؟

شورای عالی اصلاح طلبان یک فرآیند طبیعی را طی کرد تا به اینجا رسید. ما از تجربیات گذشته و انتخابات 92 استفاده کردیم تا برای انتخابات بعدی پیش برویم. شاید رمز موفقیت کار این بود که همه احزاب حرکت جبهه ای را پذیرفتند تا 

ادامه مطلب...
۲۲ خرداد ۹۶ ، ۱۷:۲۷ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
جمعه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۶، ۰۲:۳۲ ب.ظ
بیانیه مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی در خصوص محکومیت عملیات تروریستی در تهران

بیانیه مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی در خصوص محکومیت عملیات تروریستی در تهران


به نام خدا
انقلاب اسلامی از آغاز تا اکنون روزهای سختی را تجربه کرده است و از کوران همه حوادث سهمناک با توکل به خداوند و خردمندی رهبر خود و وحدت و همبستگی ملت و دولت با موفقیت گذر کرده است.               
این مجمع ضمن تسلیت و تعزیت این مصیبت جانسوز به ملت قرمان ایران و مقام معظم رهبری و بویژه خانواده های داغدار شهیدان عزیز علی الخصوص شهیدان نیروهای امنیتی این فاجعه یادآور می شویم اراده ی پولادین مردم خداجوی ما را در راه روشن توسعه و مردم سالاری، هیچ توطئه و ترور و کشتاری سست نخواهد کرد و ملت ایران همیشه با اتحاد و هم بستگی و ایمان به انقلاب اسلامی به پیش خواهد تاخت. 
از خداوند بزرگ برای کشور و ملت عزیزمان عزت، آرامش و امنیت، وبرای خانواده های معزز شهدای سرافراز، صبر و اجر آرزو داریم.
مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی(مجدا)

۱۹ خرداد ۹۶ ، ۱۴:۳۲ ۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰
شنبه, ۶ خرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۲۹ ب.ظ
تقواییان دبیرکل مجمع دانش آموختگان شد

تقواییان دبیرکل مجمع دانش آموختگان شد

اولین جلسه شورای مرکزی دوره پانزدهم مجمع دانش آموختگان ایران اسلامی در روز جمعه در محل دفتر این حزب برگزار گردید.

به گزارش ایلنا، در این جلسه برای تعیین دبیرکل و روسای کمیته‌ها انتخابات برگزار گردید که عزت‌الله تقوائیان حائز اکثریت آرا برای دبیرکلی گردید.

همچنین برات قبادیان به عنوان رئیس کمیته تشکیلات، سیدمحمود میرلوحی به عنوان رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی، محمدجواد رسائی به عنوان رئیس کمیته علمی و آموزش، رضا افضل‌زاده به عنوان رئیس کمیته مالی و پشتیبانی، ثریا دانا به عنوان رئیس کمیته زنان، سیاوش شهریور به عنوان رئیس کمیته سیاسی، علی حمزه‌ای به عنوان رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روح‌الله تقوائیان به عنوان رئیس کمیته جوانان انتخاب شدند.

۰۶ خرداد ۹۶ ، ۲۲:۲۹ ۰ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰